Szerző: Nagy Attila

  • Samsung Galaxy S4

    Samsung Galaxy S4

    Tegnapi nap vagyis ma éjjel bemutatták a Samsung új zászlóshajóját a Galaxy S4-et. Viszonylag sok újdonságot hoztak nekünk, megkaptuk a 1080p felbontású kijelzőt majdnem 5 colon (4.99), kaptunk rengeteg új érzékelőt (hőmérő, infraport, páratartalom) ráadásul nagyon keskeny már a mobil kávája. Én azt mondom nagy Apple fan-ként, hogy ez szép munka volt a Samsung részéről,…

  • Mozi? Irány a 4DX

    Mozi? Irány a 4DX

    Most ez lesz a menő, itthon holnap van a premier nap a Westendben, a Cinema City-ben. Jópár éve én már voltam 4D-s minimoziban, mindkettő Olaszországban volt. Az egyikben a székek mozogtam a másikban csak remegtek, tolták a levegőt és a vizet az arcunkba. Most bevezették a nagyfilmek világába és megkaptuk mi magyarok is. A 4DX™…

  • Esti felszállás

    Esti felszállás

    Este kirándultunk a budapesti repülőtérre videózni a repcsiket. Régebben sokszor jártunk ki, hogy nézzük a le- és felszálló gépeket. Most pedig leteszteltem milyen az iPad-el videózni, egész jól sikerült.

  • Hungarian Road Rage

    Hungarian Road Rage

    Tegnap bementünk az Aréna Plázába, hogy vegyek egy táskát a táblának. A visszaúton Stadionoknál volt két autós között egy kis nézeteltérés és ezt meg is örökítettük.