Szerző: Nagy Attila
-

VISSZA
Sziasztok! Durva volt ez a pár hét amíg nem írtam, egyszerűen kibuliztam magam. Sikeres érettségi után ez alap dolog. De még nincs vége fogok még különködni csak most már ide is írok, és folytatom a Design készítést. Szóval most már lesz frissítés itt is.
-

Kis frissítés
Sziasztok! Akkora mázlim van, holnap érettségizek. Kurvajó lesz, mind1. Mostanában a Colin McRae DiRT-el játszom és iszonyatosan komoly játék. Aki teheti, vegye meg (vagy töltse le :P) és játszon vele. Elkészítettem egy oldalt, mely a QDesign nevet viseli. Ide rakom fel majd az oldal referenciáimat. Majd persze kap egy .hu-s regisztrációt, de az odébb van.…
-

Ogli G Háj Rólersz
Sziasztok! Újra beindul a VideóBlog, most egy nagyon jó kis Paródiát szeretnék mutatni nektek.
-

Level-R
Sziasztok! Most kezdek én is játszani ezzel a játékkal. És mivel Invictus (Magyar cég) ezért ALAP. És ez a játék ingyenes, mivel Béta fázisban van. De folyamatosan frissítik. Akit érdekel KLIKK a tovább-ra. OBT regisztráció: emailod beírod itt: https://www.gamepot.co.jp/gic/regist/levelr/mail_form.aspx(spameket nem fognak küldeni, én legalábbis nem kaptam biggrin2.gif)-majd kapsz 1 japán levelet, benne a regisztrációs linkkel-kitöltöd:fentről…
