Szerző: Nagy Attila
-

1 hete történt
Sziasztok! Remélem azért még szoktatok erre járni, mert nem hagyom frissítetlenül az oldalt. Egy hete történt egy bizonyos RC találkozó, most rakok képeket is róla. Itt van a sok szépség köztük az enyém is :). További képekért nézzd végig a teljes cikket. Kicsi a rakás, természetesen a nagyobbak vannak lent. És ez már itthon a…
-

Süsü az egyfaszú
Üdv A minap mentem be Pestre, és már egy jó ideje nem voltam, fel is szálltunk haverral a COMBINO villamosra. Mit hallunk Süsü (Bodrogi Gyula) hangját. Mondhatnom sem kell hogy addig szakadtunk rajta amíg fel nem tudtuk venni és 6000*szer meg nem hallgattuk. Letöltés *nincs már meg, sajnos. 2014.08.23.
-

Gépház vásárlás és tuning
Sziasztok! A napokban nézegettem a ComputerMode oldalt és ez Magyarország legnagyobb Modder boltja, ahol tudunk a gépünkhöz rengeteg féle csilli villi cuccokat venni. Nos ki is néztem egy nekem megfelelő házat jövőhét végén érkezik meg. Abba majd rakok pár színes csicsás ledes villogós ventillátort stb stb. Most így fest a gépem ház nélkül:
-

TeveClub
Üdv! Egy hétig nem voltam itthon tehát nem tudtam frissíteni az oldalt, amúgy Szombaton nagyon jó találkozót rendeztünk Cinkotán a bányában, RC találkozót. Sokan voltunk, rengetegen és jól éreztük magunkat. Ha lesz ilyen és akinek van RCje és a közelben lakik akkor eljöhet, és kirakom az oldalra is. Más: Kérj te is egy tevét magadnak!
