Szerző: Nagy Attila
-

ERCÉ REBORN
Sziasztok kedves olvasóim! Nos az elmúlt két napban azért nem írtam mert iskolában voltam, ugye Dunaújvárosba kell lemennem és 8-tól 8ig vagyok ott… 3kor kelek és 11-12 érek haza és ezt szombaton ismét ugyan ez Sealed. Nos, a tegnapi nap azért jobb volt mert hamarabb értem haza, így bizony bementem a Dunakeszi-i Kyosho-World -be, és…
-

Kyosho Ferrari 430
Gondolkoztam, és arra jutottam, hogy szerintem jövőre, de lehet hogy még idén veszünk faterral egy ilyen gépállatot amit fent megemlítek, egyik az hogy márkás a másik, hogy olcsó. Viszont másoknak is ajánlom ezt a modell-t, ugyanis ha nem akarunk bele drága eredeti Kyosho alkatrészeket akkor vannak hozzá olcsóbbak is, nem utángyártott, hanem más RC-hez való…
-

Sablon készítés
Sziasztok! Jó estét mindenkinek! Nos volt ma egy kis szabadidőm és hálám jeléül készítettem egy sablon-t a kedvenc torrent trekkeremnek. Persze nem fogom megnevezni, de aki ismerni az már a linkből tudni fogja melyik is az. Kíváncsi vagyok a véleményetekre is, a kommentekbe várom a pozitív illetve negatív véleményeke. bH sablon

