Szerző: Nagy Attila

  • Kellemes Ünnepeket!

    Kellemes Ünnepeket!

    Kedves olvasóim, nagyon Boldog Karácsonyt kívánok nektek, és további jó szórakozást.

  • Kamu Wii a multikban

    Kamu Wii a multikban

    Sziasztok! Sajnos előfordul mindenhol az átverés és sajnos aki nem elég tájékozódott az át is siklik pár különbség felett és megveszi a gagyi Wii-t, nos idéznék: Jorgos egy igen sajátos akciót átbaszást fedezett fel az Auchanban.A képen látható Wireless Console még véletlenül sem rokona a NintendoWii-jének, úgyhogy ne örüljenek, ennyivel nem ússzák meg a karácsonyt:…

  • Kyosho Inferno TR-15 bejáratás

    Kyosho Inferno TR-15 bejáratás

    Estét mindenkinek! Nos feltoltam „JúTYÚBra” a videót amiben az első tank üzemanyagját zabálja a szörnyetegem, csini hangja van, de még a második tankba belese kóstolt. Kisebb nagyobb problémák merültek föl vele, de remélem ki fogom tudni küszöbölni ezeket, nos, hogy ne csak a karakterek beszéljenek íme a videó.

  • Ezmiez?

    Ezmiez?

    Nos, nem szeretnék semmiféle rasszista dolgot felrakni a blogomba, de ez mégis MIEZ??? … *a fene vinné el, ez is elveszett, pedig kíváncsi lennék rá, hogy mi is volt ez. 2014.08.20.