Kategória: Technológia
-

Gépvásárlás
Üdv! Elég rég jelentkeztem, de ezek az érettségi viszgák..kicsit lefogtak, ja meg az új gép is. Tegnap bevásároltam az AlienComputersben. Miket is vettem: És ezekkel tértem haza. Aztán boldog voltam, csak tegnap nem volt egy játékom se, ma már Test Drive Unlimited-ztem amíg el nem kezdett nonfiguratív jeleket dobálni a monitor. Mondom ez túlmelegedés… Szóval…
-

-

Ismertetés
Sziasztok! MÉG MINDIG MAFIA-zok! Úgy gondoltam, közlök majd veletek, játék videókat. A legújabb játékokról. És akkor sok jó lesz itt! Google Page Rank-ban HÁRMASAK vagyunk. Na mind 1, majd még jelentkezem, addig egy kis Pókmanus 3 gamma.
-

Nem tűntem el
Sziasztok! Biztos érdekel titeket (vagy nem) miért nem írtam eddig. Hát tanultam, és aztán Mafia-ztam. Újra elkezdtem a játékot. Szerintem nyitok is egy Mafia témát a fórumba. Bár úgyse írtok. Azért megpróbálom.
