Kategória: Technológia
-

Grand Theft Auto 4 PC
Üdv, jó estét! Ki ne ismerné a Grand Theft Auto sorozatot? Idén megjelent a negyedik része konzolokra és fél év csúszással a PC-ek is játszhatnak a negyedik résszel és az asva.info szerint már tegnap este kiszivárgott a warez verzió, természetesen Crack még nincs, ez így szokott lenni… Én addig nem szedném amíg nem valami neves…
-

És leesett az első hó
Mély Tiszteletem mindenkinek! Nos szerintem sokan mondogatták már, hogy szerintük idén havat se fogunk látni ,hát tessék le is esett. Ennek örömére, gondolkodtam az oldalon, és mégiscsak lassan 2 éves lesz a blogocska, nehogy elfelejtsem. „Nehogymá” ne legyen napi fél órám csak az oldalra, ezt mindenki megteheti, és ti is, hogy ismét visszajöhettek, jól van…
-

Grand Theft Auto iV a Gamestarban
Sziasztok! Akit érdekel a nemsokára megjelenő Grand Theft Auto iV ismertetője magyarul az szedje le az alábbi linkelt Gamstar „SZKENNT” . Grand Theft Auto iV – GameStar Letöltés *elveszett adat 2014.08.22
-

Vettem egy Xbox 360-t
Sziasztok! Vettem 3 hete egy Xbox 360 -at és lehoztam a koleszba, ki is flasheltem (Viszi a másolt játékokat). Megörökítettem az eseményt, így rakok pár képet a Flash-elésről. Vettem hozzá egy VGA kábel-t is amit a monitorra tudsz kötni.
